بهترین شرکت های طراحی لوگو

لوگو یک ابزار بازاریابی کارآمد است که به مشتریان خود را در کسب و کار شما هدایت می کند. این به این دلیل است که لوگوها اولین نمادی هستند که مردم هنگام جستجو در بازارهای فیزیکی و مجازی برای محصولات یا خدمات می بینند. به یاد داشته باشید آرم خوب می تواند فروش قابل توجهی از سایت شما را افزایش دهد. و برای ایجاد آرم خود، شما نیاز به برخی از سازندگان آرم سازنده شگفت انگیز است.

 

پیدا کردن یک آرم ساز بالا برای ایجاد یک لوگو حرفه ای به نظر می رسد که برای ساختن کسب و کار شما و نام تجاری محصولات / خدمات خود را در مدت زمان بسیار طولانی ضروری است. برای این، ابزار ایجاد لوگو به شما کمک می کند زمانی که می خواهید آرم تجاری سفارشی خودتان را ایجاد کنید. شما می توانید مقدار زیادی از آرم سازندگان را در بازار پیدا کنید تا به شما کمک کند بدون نیاز به طراحی آرم قانع کننده بدون هیچ گونه کمک خارجی، طراحی کنید. با برخی از عمل، شما همچنین می توانید یک آرم منحصر به فرد برای شرکت خود را در عرض چند دقیقه طراحی کنید.

برای این، شما فقط نیاز به یک کامپیوتر با اتصال به اینترنت در خانه خود دارید. و شما نیازی به استخدام یک طراح حرفه ای برای طراحی لوگو  برای وب سایت خود ندارید. همه چیزهایی که به آن نیاز دارید، یک ابزار عالی برای ساده تر شدن کار شما است، بنابراین در اینجا شما را با برخی از ابزارهای سازنده لوگو انتخاب می کنیم.

 

در اینجا 15 بهترین سازندگان لوگو باید در سال 2018 سعی کنند

 

01. fdesign- لوگو ساز
آرم تجاری خود را سفارشی کنید بدون هزینه. “Designhill-Logo Maker” دارای بیش از 1000 طرح لوگو است که می توانید از آن انتخاب کنید. شما می توانید هر گونه طراحی را به عنوان انتخاب خود را از نظر رنگ، فونت و متون انتخاب کنید. شما حتی می توانید فایل های سازنده لوگو رایگان را برای دسترسی نامحدود خریداری کنید اگر شما نیاز به چاپ به عنوان بسیاری از کارت های که شما نیاز دارید.

 

fdesign یک پلت فرم مدیریت مشتری است که هزاران نفر از صاحبان کسب و کار و طراحان گرافیک روزانه استفاده می کنند. علاوه بر استفاده از آرم ساز، شما همچنین می توانید یک طراحی لوگو حرفه ای با راه اندازی مسابقه طراحی لوگو در این سایت داشته باشید. شما در پاسخ به مسابقه طراحی خود، ده ها تن از مفاهیم جدید آرم را دریافت خواهید کرد. شما می توانید یک لوگو با قیمت بسیار پایین در این سایت دریافت کنید.

 

02. Logojoy
Logojoy مثل کار با یک طراح واقعی است، اما بدون هزینه و یا به عقب و جلو. AI یادگیری هوشمند از یک فرآیند هدایتگر برای کمک به شما برای انتخاب برخی از گزینه های کلیدی قبل از تولید نتایج خیره کننده استفاده می کند. و ابزارهای ساخته شده در شما اجازه تغییر در زمان واقعی را دارند. کل پروسه رایگان است تا زمانی که آرم کامل و هزینه های آن را به قیمت 20 دلار پیدا کنید.

2

03. Logaster
لوستر یک ابزار آنلاین برای ایجاد طرح های بسیار خوبی برای لوگوی شما است. این بیشترین استفاده از نرم افزار آنلاین برای ساخت آرم های فوق العاده سریع و کارآمد است. بنابراین، اگر یک لوگوی مناسب و معقول دارید، چند دقیقه در این سایت صرف کنید.

شما قادر خواهید بود که لوگوهای اصلاح شده (یکی با پس زمینه شفاف، یکی دیگر از آنها با نشانهای معکوس) به عنوان یک فایل زیپ باشد. با وجود تصاویر با وضوح پایین، شما حتی می توانید آرم ها را با وضوح بالا دانلود کنید و تصاویر با رزولوشن بالا داشته باشید که از 9.99 دلار باید پرداخت کنید. بنابراین، شما می توانید از این ابزار برای ایجاد لوگو یا لوگو نماد استفاده کنید.

 

04. Shopify
نگاهی به Shopify، یک ابزار طراحی آنلاین آرم که به شما کمک می کند تا آرم های منحصر به فرد خود را در عرض چند ثانیه ایجاد کنید. شما می توانید این ابزار را با کاملا رایگان از هزینه استفاده کنید، مخصوصا وقتی که از آن برای ایجاد لوگوی کسب و کار خود استفاده می کنید.

 

05. ریخته گری
یکی دیگر از ابزارهای طراحی آرم «ریخته گری» را کاوش کنید، که شما را به یک طراح حرفه ای تبدیل می کند حتی اگر شما آن را نداشته باشید. با استفاده از این ابزار، شما می توانید یک لوگو را به طور مستقیم از تلفن یا iPad خود ایجاد کنید. شما می توانید از آن برای طراحی آرم های خیره کننده استفاده کنید زیرا گزینه های متن پیشرفته همراه با 3000+ علامت و نماد برای انتخاب وجود دارد. شما حتی می توانید بسیاری از طرح های آرم های مختلف را در قالب های JPG و PNG دانلود کنید.

 

07. Canva
“Canva” برای ایجاد لوگو با بیش از 100 قالب سهام آزاد (سیستم عامل های اجتماعی، پوسته ها و تصاویر رایگان) بسیار مفید است تا از آن استفاده کنید. این می تواند توسط افراد مورد استفاده قرار گیرد، حتی اگر آنها تجربه طراحی نداشته باشند. این رابط کشیدن و رها کردن دارد که آسان برای استفاده است. با استفاده از این ابزار، شما بدون هیچ گونه هزینه اضافی می توانید آرم های با وضوح بالا را در قالب های JPG، PNG و PDF دانلود کنید.

 

08. Logo Garden
LogoGarden یک خالق آرم آزاد است که اجازه می دهد تا کسب و کار برای ایجاد آرم اصلی در عرض چند دقیقه، نه روز. این ابزار در سال 2011 تأسیس شده است تا صدها نمونه از صنعت حسابداری را برای حمل و نقل ارائه دهد.

با هزاران نماد تجاری و گزینه های طرح اجازه می دهد تا کسب و کارهای راه اندازی برای ایجاد لوگو های سفارشی خود را برای ایجاد هویت نام تجاری به سرعت. شما می توانید آرم خود را بر روی کارت های کسب و کار، وب سایت، تی شرت، قهوه و تلفن هوشمند، از طریق ابزار LogoGarden طراحی کنید. یک نظرسنجی نشان می دهد که بیش از 1765،002 کارآفرین برای طراحی لوگو منحصر به فرد به عنوان مورد نیاز خود استفاده شده است.
اما حتی با استفاده از این ابزار، شما باید راهنمایی های خاصی برای ایجاد یک طراحی لوگو برای دوران دیجیتال داشته باشید.

 

09. Logo Genie
Logo Genie یک ابزار خلاق اما شناخته شده برای طراحی لوگو های شگفت انگیز آنلاین است. این سایت یک رابط بسیار کاربر پسند فراهم می کند که شما را قادر به استفاده از این ابزار طراحی به راحتی می کند تا ایده های طراحی لوگو به زندگی شما برسد. با استفاده از Logo Genie، شما حتی می توانید یک آرم را سفارشی (تغییر رنگ، جهت گیری، اضافه کردن برخی از شیب) به عنوان مورد نیاز خود را. شما همچنین می توانید آرم خود را در فرمت های مختلف از قبیل JPG، PNG، PDF، EPS و غیره خریداری کنید.

 

10. GraphicSpring
اگر می خواهید لوگو را در یک دقیقه یا کمتر از آن ایجاد کنید، از یک ابزار سازگار با آرم ساز آنلاین «GraphicSprings» استفاده کنید. این به شما کمک می کند که لوگو را طراحی کنید که در قالب های JPG، PNG، PdF و SVG موجود است. برای طراحی یک آرم عمومی، شما 20 دلار می پردازید، اما اگر شما می خواهید یک آرم حرفه ای طراحی شده برای کسب و کار خود بسازید

 

اگر می خواهید برای شروع تازه ای برای طراحی لوگو سرویس تمیز کردن خود، از GraphicSprings استفاده کنید، برای استفاده از طیف متنوعی از قالب های رایگان برای خدمات خانه شما. بنابراین زمان زیادی را هدر ندهید و شروع به ایجاد یک لوگوی آزاد با گرافیک امروز!

 

11. LogotypeMaker
LogotypeMaker یکی از ابزارهای آرم ساز آنلاین است که به شما کمک می کند تا لوگوی کسب و کار خود را در کمتر از یک دقیقه ایجاد کنید. این بهترین مکان برای راه اندازی و شرکت های کوچک است که می توانند هر آرم را از صفحه لوگوی تولیدی LogotypeMaker بصورت تصادفی انتخاب کنند.

 

با استفاده از این ابزار، می توانید لوگوی شرکت خود را مانند یک آرم تعطیلات با یک عمل واحد ایجاد کنید. برای این منظور شما باید نام شرکت خود را قرار دهید؛ روی ‘ایجاد آرم در حال حاضر’ کلیک کنید هنگامی که شما انتخاب کرده اید، می توانید شکل لوگو، رنگ ها، فونت های خود را سفارشی کنید و در نهایت لوگوی سفارشی خود را ایجاد کنید

 

12. DesignMantic
آیا می خواهید یک لوگو برای کسب و کار خود را در کوتاه مدت ایجاد کنید؟ وب سایت DesignMantic را مرور کنید تا لوگوی خود را در ساده ترین و سریع ترین شکل دریافت کنید. این سازنده آرم مخصوص به شما کمک می کند تا طراحی لوگو حرفه ای را به صورت رایگان ایجاد کنید. این نرم افزار را امتحان کنید تا بهترین نتیجه را بدست آورید اگر شما نیاز به یک طراحی لوگو برای نمایش شرکت یا یک تصویر برند برای شرکت شما دارید.

 

13. LogoYes
LogoYes (ابزار طراحی آرم) ژنراتور آرم حرفه ای است که کمک می کند تا به طراحی لوگو در عرض چند دقیقه و صرفه جویی در وقت خود را. هر کسی می تواند از این ابزار استفاده کند زیرا آن بسیار آسان است برای استفاده.

 

و بهترین بخش این است که شما هیچ هزینه ثبت نام یا پرداخت کارت اعتباری را تا زمانی که درصد ثالث راضی نیستید نیاز نداشته باشید. بنابراین بیایید آن را چک کنید و از طراحی آرم مورد علاقه خود لذت ببرید!

 

14. لوگو ساز آنلاین
این یکی از بهترین ابزارها برای طراحی آرم کاملا رایگان از هزینه است. این سایت نیازی به ایجاد یک حساب کاربری برای طراحی آرم خود ندارد.

 

شما قادر خواهید بود هر عکس سفارشی را از طیف وسیعی از تصاویر موجود در یک دسته دیگر از “Online Logo Maker” آپلود کنید. این را امتحان کنید و نتایج عالی بگیرید فقط با صرف چند دقیقه برای ایجاد آرم تجاری تجاری به یاد ماندنی برای راه اندازی.

15. لوگو کارخانه
Logo Factory به شما کمک خواهد کرد تا علامت سبک ورمال علامت تجاری جدید را به سرعت طراحی کنید. برخی از بزرگترین شرکت های فن آوری و حتی راه اندازی های جدید مانند گوگل، آی بی ام، Instagram، و غیره از الگوی های wordmark استفاده می کنند.

 

با استفاده از این پلت فرم، می توانید لوگوی خود را فقط با ارائه نام تجاری خود، رنگی انتخاب کنید، از فونتهای متنوع و متنوع و متناسب با آرم، و در نهایت اندازه لوگو استفاده کنید. و برای این، شما مجبور نیستید از طریق هر روند ثبت نام یا اشتراک بروید.

نتیجه
این سازندگان آرم در سفارشی لوگو به عنوان نیازهای طراحی یک مالک کسب و کار کمک می کنند. ابزارهای مختلف طراحی خود را مقایسه کنید و برای یکی از آن ها که برای طراحی لوگو خاص خود مناسب است مناسب شوید. سازندگان آرم رایگان راه فوق العاده ای برای گرفتن اکثر آرم های شگفت انگیز حرفه ای دارند که برای نام تجاری شما صحبت می کنند. ما امیدواریم که ابزارهای Logo Maker به شما کمک کند از دیگران برای ایجاد آرم کامل برای کسب و کار خود در سال 2017 به شما کمک کند.

ارسال نظر